הכל התחיל לפני למעלה מ 60 שנה, בשדות עמק יזרעאל. שולה ויוסף השתקעו בעמק הקסום והחלו לעבד את האדמה ולגדל מגוון גדול של ירקות- עגבניות, חצילים, ארטישוק, כרוב ועוד. את התוצרת החקלאית הטריה והמשובחת שלהם החל יוסף למכור כל בוקר עם סוס ועגלה.

במהלך השנים, חמשת ילדיהם בגרו והצטרפו לעבד את החלקות ולסייע בחקלאות. מתוך כאן, שנים אח”כ ועם הידע והחושים בידיים שיש רק למי שגידל בעצמו ירקות כל חייו, קמה לה חברת שולינק’ה, כמחווה לסבתא שולה האהובה.
מתוך אמונה אמיתית שתוצרת חקלאית צריכה להגיע ישר מהשדה, טרייה ואיכותית, ניתן למצוא כאן גם את התוצרת המשפחתית של הבנים הממשיכים שבחרו למרות הקשיים להמשיך את החקלאות בעמק שלנו.
אנו בשולינק’ה, מתחייבים להביא משדות העמק האהוב והפורה שלנו את התוצרת החקלאית הטריה והטובה ביותר ישירות אליכם עד פתח הבית.

 

 

01@3x

התחייבות על טריות ואיכות

60 שנה של חקלאות (ניסיון וותק) מבטיחים את התוצרת הטריה ביותר. אנו בוחרים את החקלאים שלנו מתוך היכרות אישית של התוצרת המשובחת שלהם ולא מתפשרים על איכות

02@3x

מוקד שירות לקוחות

רוצים לדבר איתנו? מוזמנים תמיד לטלפון 0737875550 בשעות הפעילות ימים א-ה בין השעות 8:30-15:30

vision@2x

החזון שלנו

מצאנו שיש צורך במקום שיאגד את החקלאים והיצרנים הטובים ביותר במקום אחד. מתוך החזון שלנו להקים אתר שמאגד את התוצרת החקלאית הטריה והטובה ביותר, התוצרת המעולה שלא מגיעה לרשתות השיווק, לא להתפשר על האיכות והטריות ולהביא אותה אליכם עד לפתח הבית או המשרד

delivery_L

משלוח מהיר