הבשורה החדשה לרוכשי מוצרי המזון באינטרנט בישראל

תמיד רצינו להרגיש אמריקה בישראל, בפרט שמדובר בשירות הזמנות באינטרנט. כיום, נראה שהשירות הזה, כשמדובר בהזמנות מקוונות באינטרנט, קרוב מתמיד, כך לפחות על פי השלב החדש והמרענן בתחום, עמו יצאו כעת לאור, בחברת ‘שולינקה’.

האם באמת משתלם להזמין מוצרי מזון באינטרנט? מה הם היתרונות של רכישה מקוונת למוצרי מזון עבורנו ומהו בכלל המקום הטוב ביותר לרכישה מקוונת של מוצרי מזון? האם לא עדיף לרדת לצרכנייה כשתכננו לבשל היום בערב?
הבשורה החדשה: שירות הרכישות מקוונות בישראל עבר מהפך עם חברת ‘שולינקה’. כל הפרטים, כאן, בכתבה, עם חברת ‘שולינקה’.

שיזף סיני מארז

24.90
נקה
יח׳

גויאבה

32.80
נקה
יח׳

זיתים שחורים שלמים מזן קלמטה במי מלח

24.90
יח׳

סלמון ברוטב חרדל אנגלי – Arnold Sorensen

14.90
יח׳

להזמין מוצרי מזון באינטרנט? זה נח מתמיד

אז למה באמת לכתת רגליים לסופר כחום היום, להתפתות למבצעים ( ולהתחרט… ), להחזיר למדף, להשוות, להתלבט, להתחרט, לעמוד ‘המון זמן’ בתור ולהעלות בכבדות את המוצרים הביתה, כשאפשר לקבל את כל זה עד פתח הבית, בהזמנה קצרה ופשוטה, מן הספה, עם כוס מיץ קר. אכן, שירות ההזמנות המקוונות של מוצרי המזון נגיש מתמיד, אבל יש גם יותר מזה.

‘שולינקה’, החברה המהפכנית בישראל שהביאה אלינו את השירות של אמריקה להזמנת מוצרי מזון באינטרנט, בשירות מהיר מתמיד, משתפים אותנו בכל הפרטים הקטנים והגדולים שהופכים את הקניה באינטרנט, גם בישראל, למשהו משתלם הרבה יותר.

“קחו את הנוחות למשל”, פותחים בחברת ‘שולינקה’, “לו היו מציעים לכם לערוך קניות, בישיבה, מהספה עם כוס קפה חמים, אין ספק שהייתם קופצים על ההזדמנות. ברכישה מקוונת ב’שולינקה’ זה פשוט קורה. כל המוצרים גלויים לנגד עינכם, בשפע ובמבחר הגדול של מוצרי מזון בוטיק באינטרנט, באיכות הגבוהה ביותר, בלי לזוז סנטימטר מהמקום. ולא שכחנו: אין הפתעות כשפורקים את הסחורה בבית – כמו מוצר שנשכח או עלות גבוהה מידי של מוצר שרכשתם בלי לבדוק את המחיר. כאן, כל הזמנתכם מתועדת לנגד עינכם כל העת. והטוב ביותר: ערכתם הזמנה באתר בבוקר? ב’שולינקה’ – תקבלו את ההזמנה הכי טרייה ואיכותית עוד היום – עד הבית”.

 

“רכישת מוצרי מזון באינטרנט – מתבררת כחסכונית יותר”

בשולינקה, מספרים לנו על עוד יתרון מרכזי של הרכישות המקוונות באינטרנט: אם לא ידענו, רכישות באינטרנט פשוט חסכוניות יותר.

“כשכל המוצרים נמצאים לנגד עיניכם, תוכלו בקלות לסכם לעצמכם את המחיר אותו תידרשו לשלם בסופה של הקניה. אין אותיות קטנות ולא תופתעו לגלות בקופה, לאחר שעמדתם בתור הארוך את המחיר האמתי אותו אתם נדרשים לשלם בסיכומו של חשבון. ב’שולינקה’ – ברכישה מקוונת של מוצרי מזון, תוכלו לסכם לעצמכם בכל שלב את המחיר אותו אתם נדרשים לשלם וכך לשמור על מסגרת תקציבית המתאימה לכם, בקלות ובנוחות. האתר והממשק של ‘שולינקה’ הוא מאיר עיניים, נח, ברור וקל, כך שבכל שלב תוכלו לראות באיזה סכום הנכם עומדים לעומת התקציב שברשותכם”.

מעבר לראיית התקציב בכל רגע, בשונה מרכישה בסופר בו רשתות השיווק עובדות שעות נוספות בטריקים שיווקיים שונים כדי לגרום לנו לרכוש כמה שיותר (וביננו, ומי מאתנו לא רוכש תמיד יותר ממה שתכנן לפני שנכנס ל’סופר’?) ברכישה מקוונת, אינכם חשופים לכל אותם מהלכים שיווקיים של רשתות המזון ובכך אתם רוכשים טכניקה מצוינת לשמירה על מסגרת תקציבית. רכישה באתר ‘שולינקה’ מאפשרת לנו לרכוש בדיוק את מה שרצינו, בלי להתפתות בדרך לקופה לסוכריות מנטה או למוצרים שלא חשבנו עליהם. אתם מזמינים את מוצרי בוטיק המזון בבוקר – ומקבלים אותם עוד היום הישר אל הדלת”.

 

אכן, חשוב שנדע כשמדובר ברכישות מקוונות – לבחור באתר עם ממשק נח. עם אתר נח ומאיר עיניים לרכישת מוצרי מוזן באינטרנט כמו האתר של ‘שולינקה’ למשל, נוכל בקלות להשוות במחירי המזון, לחסוך ולשמור על הארנק שלנו יותר טוב ולנצל את תקציב הרכישה טוב יותר.

מבצע

תפו”א לבן מארז חג 4 ק”ג

2.904.90
נקה
יח׳
מבצע

לוביה

24.9029.00
נקה
יח׳
מבצע

רימון

4.907.90
נקה
יח׳
מבצע

רוטב עגבניות לשקשוקה אורגני נוטרה זן 340 ג’

18.8022.90
יח׳
מבצע

רוטב עגבניות בסיס לבולונז אורגני נוטרה זן 340 ג’

18.8022.90
יח׳
מבצע

רוטב לפסטה ארביאטה חריף נוטרה זן 340 ג’

18.8022.90
יח׳
מבצע

רוטב לפסטה עם בזיליקום אורגני נוטרה זן 340 ג’

18.8022.90
יח׳
מבצע

חומץ תפוחים לא מסונן אורגני נוטרה זן 5% 750 מ”ל

21.8024.90
יח׳

מה שטוב ברכישה באינטרנט למי שמשקיע בארוחה

רשת האינטרנט, עשתה טוב למשקיעים במזון איכותי. אם גם אתם נמנים מאלו האוהבים במיוחד מוצרי בוטיק לארוחה, כדאי שתכירו את ‘שולינקה’, אתר הרכישות להזמנת פירות וירקות איכותיים יותר, אבל לא רק. ‘שולינקה’, מתמחה בכל מוצרי המזון לארוחה בדגש על מוצרי מזון ייחודיים ואיכותיים. באתר ‘שולינקה’ תמצאו מגוון רחב ומיוחד של מוצרי בוטיק שלא תמצאו במקומות אחרים.

ואגב מוצרי מזון ייחודיים, מוצרי בוטיק להכנת הארוחה, החל מפירות וירקות מגוונים וכלה במוצרי יבוא אינם נמצאים תמיד בכל סופר בשכונה, אלא דורשים כיתות רגליים. אבל, כשמדובר ב’שולינקה’ – אם הזמנתם בבוקר, כל הטוב הזה של מוצרי הבוטיק מגיע אליכם הביתה, עוד היום.

“מוצרי הבוטיק שלנו”, מגלים בשולינקה, “הם נדירים וחלקם אף מיובאים מחו”ל. כל מוצרי הבוטיק הללו, עד הופעת עידן האינטרנט, היו רחוקים לרוב מהישג יד לקניין הפשוט. הרכישות המקוונות עשו, במובן הזה, הרבה טוב למוצרי המזון הנדירים יותר והאיכותיים יותר. כך, אם למשל בעבר, גם כשחלמנו על בטטה סגולה, לא ידענו היכן להשיגה, הרי שכיום הרשת מאפשרת לנו להזמין בקלות ובנוחות, דרך האינטרנט בהינף מקלדת, הרבה מוצרי מזון ייחודיים, מעבר לבטטה הסגולה. באתר הרכישות המקוונות של ‘שולינקה’, כל המוצרים הללו פרוסים לנגד עיננו, כשאנו יכולים לגלות ולחשוף אף פריטים נוספים להכנת הארוחה, שלא תמיד הכרנו כמו יינות וגבינות ייחודיים המשלימים לנו את הטעם בהכנת המזון ובארוחה”.

“בשירות איכותי של הזמנת מוצרי מזון באינטרנט, כמו ב’שולינקה’, תקבלו את המוצרים ארוזים באסתטיות, ובקפדנות כמיטב הניסיון שלנו בתחום, בלי לגלות נוזל המטפטף על שאר המוצרים, חבילת פסטה קרועה או צרור אפרסקים שנמעכו. אכן, שירות הזמנת מוצרי מזון מקוון, ובפרט מוצרי מזון ייחודיים דורש לא מעט ניסיון, התמחות וידע באריזה נכונה של המוצרים כך שיגיעו אליכם בצורה הטובה ביותר. ולכם? לכם יישאר רק לפצוח בבישול מהנה, להריח ולהתבשם מן המוצרים היוקרתיים והאיכותיים ולהגיש את המנות לשולחן האירוח”.

יתירה מכך, כיום, ברכישה מקוונת, אין צורך בשיטוטי רגליים מיגעים עד לחנויות נידחות כדי להשיג מוצרי בוטיק. ב’שולינקה’ – הכול מגיע עד פתח הבית, ואם ביצעתם היום בבוקר את ההזמנה עד השעה 12, תוכלו לראות אותה עוד היום, אצלכם בבית ולהתחיל בהכנת הארוחה עליה חלמתם”.

שיזף סיני מארז

24.90
נקה
יח׳

גויאבה

32.80
נקה
יח׳

זיתים שחורים שלמים מזן קלמטה במי מלח

24.90
יח׳

סלמון ברוטב חרדל אנגלי – Arnold Sorensen

14.90
יח׳

רוטב שזיפים מתוק – טעמי אסיה 700 מ”ל

17.90
יח׳

קוואקר – שיבולת שועל להכנה מהירה 500 ג’ פחית

19.90
יח׳

עץ השדה – רוטב דבש שום 350 ג’

17.90
יח׳

עץ השדה – רוטב שזיף רימון פיקנטי 350 ג’

17.90
יח׳

עץ השדה – רוטב טריאקי רימון 350 ג’

17.90
יח׳

עץ השדה – רוטב צ’ילי שום 350 ג’

17.90
יח׳

שומשום בציפוי שוקולד מריר – השקדיה

13.90
יח׳

שומשום בציפוי שוקולד חלב – השקדיה

13.90
יח׳

רביעיית פילטונה

29.90
יח׳

מארז חטיפי תמר במילוי חמאת קשיו מצופה שוקולד 150 ג’

17.80
יח׳

ממרח חלבה 350 גרם – שקד תבור

14.90
יח׳

מקוויטיס טינס מצופה שוקולד מריר 150 ג’

12.90
יח׳

הדרך הבטוחה לרכישת מזון – מתחילה באינטרנט

בקניות דרך רשת האינטרנט של מוצרי המזון, בהקפדה על אתר איכותי, בעל רישיון עסק מטעם משרד הבריאות, דווקא אז – המוצרים יכולים להתגלות כאיכותיים ובטוחים יותר, בפרט בהזמנת פירות וירקות. כך, בהזמנה מקוונת של מוצרי הירקות, אינכם צריכים לחשוש מאינספור הידיים שמיששו את הפירות והירקות טרם הרכישה, הנכם יכולים לבחור באתר בעל רמת איכות גבוהה של מוצרים, כדי המוצר שתקבלו יהיה איכותי יותר, מובחר יותר ואסתטי הרבה יותר.

“בנוסף”, ממשיכים לספר לנו ב’שולינקה’, “הזמנת מזון ברשת האינטרנט, היא נוחה יותר לבחירת המוצרים להזמנה – וכשמדובר ב’שולינקה’, נדמה שהשמים הם הגבול בכל הנוגע לנוחות: אין צורך לתכנן זמן לביקור ב’סופר’ ולשער מתי נספיק לבצע זאת, בין שלל מטלות היום. ב’שולינקה’, אתם מזמינים את המוצרים לבישול בבוקר – והמוצרים אצלכם בבית, עוד היום. שירות כמו באמריקה, כבר אמרנו?”

ב’שולינקה’ מגלים לנו שהם היחידים בתחום היכולים להבטיח זאת עבורכם. כך, אם הזמנתם בבוקר את המוצרים, עד השעה 12:00, תקבלו את ההזמנה, עוד היום, עד הדלת. כן, אם הזמנתם חברים לארוחה, מוצרי הבוטיק שאתם אוהבים כבר יכולים להיות כאן, מאחורי הדלת, בלי לבזבז זמן מיותר, וביתרון הזה, כאמור, ב’שולינקה’, הבלעדיים בהזמנת מוצרי מזון באינטרנט.

שולינקה- הבשורה החדשה לרוכשי מוצרי המזון באינטרנט בישראל

לסיכום, אפשר לומר שמצאנו עצמנו גאים בשירות החדש של ‘שולינקה’ בישראל, שמעבר לכל הטוב שמעניק לנו כיום בעולם רכישות במזון באינטרנט, הוא מעלה את רמת השירות בישראל במשלוח במהירות גבוהה מתמיד. אם תשאלו אותי, אין דבר יותר נח מלשלוח רשימת קניות בבוקר, בדרך לעבודה, ולגלות אותה בבית, בלי לנקוף אצבע. וכל זאת, במוצרי בוטיק ייחודיים, פירות וירקות איכותיים, בקפדנות מושלמת של שירות מסור.

אני קניתי את השירות של ‘שולינקה’, ואתם?